I Forum Młodzieży w Legnicy - list Pełnomocnika Prezydenta Miasta Legnicy ds. Dzieci i Młodzieży

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 listopada 2020

Publikujemy list Pełnomocnika Prezydenta Miasta Legnicy ds. Dzieci i Młodzieży, Jakuba Należnego. Do Was i z Wami:)

"W listopadzie bieżącego roku planowana była organizacja dwudniowego 1 Forum Młodzieży w Legnicy, na które mieli być zaproszeni przedstawiciele samorządów szkolnych szkół ponadpodstawowych oraz średnich.
Niestety z powodu wprowadzenia obostrzeń w kraju, organizacja forum w wersji stacjonarnej została przeniesiona na 2021 roku.

W związku z tym, że jest wiele tematów, które dotyczą Was, młodych osób żyjących w mieście, ale także w Polsce i na świcie, a o których należy mówić głośno, stąd też utworzone zostało specjalnie dla młodzieży forum internetowe na Facebooku o nazwie Legnickie Forum Młodzieży.
Jest to przestrzeń, na której Wy, młodzi ludzie możecie dyskutować i podejmować ważne kwestie dotyczące życia obecnie, ale także dotyczące przyszłości. Od września tego roku pełnię funkcję Pełnomocnika Prezydenta Miasta Legnicy ds. Dzieci i Młodzieży i bardzo zależy mi na wsłuchaniu się w Wasz głos i w to co macie do powiedzenia, bo na podstawie Waszych uwag, sugestii i opinii możemy wspólnie zbudować solidny program rozwoju dzieci i młodzieży w Legnicy. [...]  Wierzę, że dzięki Waszemu zaangażowaniu w sprawy młodzieży powstaną ciekawe pomysły, które wspólnie wdrożymy w życie.
Pozdrawiam serdecznie,
Jakub Należny

link do FB https://www.facebook.com/groups/420611466007819/?source_id=1543783155838572

Autor: J.L.Ś.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie logo

    logo

  • Powiększ zdjęcie I Forum

    I Forum