Prestiżowa konferencja nauczycieli języka angielskiego, a wśród nich aż dwie nasze panie- Małgorzata Guzicka i Małgorzata Szuszkiewicz-Gołębiowska !!!

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
25 września 2017IATEFL POLAND Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce, zorganizowało po raz kolejny konferencję mającą na celu zapoznanie nauczycieli z najnowszymi metodami edukacji językowej. Ciężko jest przecenić znaczenie dla polskiej oświaty jakim jest funkcjonowanie tej znakomitej instytucji, przez lata swojego istnienia odcisnęła swój ślad w pracy setek nauczycieli językowych. Nie tylko udziałem w tej niezwykle prestiżowej konferencji mogą pochwalić się nasze panie. Zazwyczaj to uczniowie należący do 5LyceumLegnica TED-ED Club (w naszym V LO) tworzą pełne pasji prezentacje, ale tym razem to koordynator klubu, p. Małgorzata Guzicka prowadziła wykład dla nauczycieli. Tematem prezentacji były zalety uczenia publicznego mówienia I  związane z tym tematem umiejętności, które mogą być wykorzystane w karierze zawodowej i akademickiej.
 Wykład wzbudził spore zainteresowanie, a słuchacze długo jeszcze oblegali naszą Panią Profesor, zadając mnóstwo pytań na temat metod pracy TED-ED Clubu.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Uczestnicy konferencji IATEFL. Pani profesor Małgorzata Guzicka druga od lewej strony

  Uczestnicy konferencji IATEFL. Pani profesor Małgorzata Guzicka druga od lewej strony

 • Powiększ zdjęcie Pani profesor Małgorzata Guzicka na tle wydawnictw TED-ED Clubu prezentowanych na konferencji

  Pani profesor Małgorzata Guzicka na tle wydawnictw TED-ED Clubu prezentowanych na konferencji

 • Powiększ zdjęcie Skrót wykładów konferencyjnych, wśród nich wykład Pani profesor Małgorzaty Guzickiej

  Skrót wykładów konferencyjnych, wśród nich wykład Pani profesor Małgorzaty Guzickiej