Sukces naszych w Licealiadzie!!!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
13 lutego 2018

Nasi zdobylil brązowy medal Śmiech To ogrmny sukces, ponieważ za przeciwników mieli szkoły typowo "męskie", gdzie jest dużo więcej grających w piłkę nożną. Co się złożyło na tak ogromny sukces? Praca, talent i zaciętość, sportowa złość. Należy podkreślić, że gra naszych chłopców była niezwykła także i z tego powodu, że grali fair. Jak wszyscy interesujący się sportem wiedzą - taka gra jest rzadkością. Na przełomie miesiąca stycznia i lutego rozegane zostały zawody Licealiady w piłkę nożną chłopców. Nasza drużyna przydzielona została do grupy w VII LO i uzyskała następujące wyniki:

V LO- VII LO - 3:1

V LO- ZSEM - 8:2

Tym samym  V Lo uzyskało awans do półfinałów. Zawody finałowe odbyły się w hali Zespołu Szkół Samochodzowych z udziałem ZSB, ZSTiO, ZSEM i V LO. Rozegrano następujące mecze:

I półfinał - ZSEM - ZSTiO - 4:2

II Półfinał- ZSB - V LO - 4:1

Mecz o III miejsce - - V LO - ZSTiO - 5:3

Mecz o I miejsce - ZSB -  ZSME - 3:3, karne 4:3

Mistrzem Legnicy została drużyna Zespołu Szkół Budowlanych, którym po sportowemu serdecznie gratulujemy.Uśmiech

"Brązowa" drużyna V Liceum Ogólnokształcącego wystąpiła w następującym składzie:

Mariusz Hermaszak, Jakub Maciejewski, Maciej Swędzikiewicz, Bartłomiej Gulewicz, Bartłomiej Kubań, Wojciech Bilski, Dawid Ziętek, Sergiusz Narowski, Szymon Prus, Patruk Rzeszotko, Piotr Klimas. Opiekun i trener naszych świetnych zawodników - profesor Krzysztof Kalinka

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Drużya piłki nożnej chłopców

    Drużya piłki nożnej chłopców