Łukasz Kindel wydał swoją autorską płytę. Polecamy-warto!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
14 stycznia 2019

,,Ballady Miłosne''. to trzecie niezależne EP absolwenta V LO. Łukasz Kindel to 21 letni autor tekstów i melodii, wokalista i instrumentalista - aktualnie student Szkoły Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu. Prace nad projektem rozpoczeły się na początku 2018 roku, zakończyły w październiku 2018r.

        

Producentem jest Voytek Kochanek, który odpowiedzialny był także za realizację, miks i mastering. Jest to laureat nagrody Grammy za mix na albumie ,,Funk This'' amerykańskiej piosenkarki Chaka Khan, jako najlepszy  album  R&B. Na płycie Łukasza goszczą muzycy z zespołu HooDoo Band - Bartek Miarka (gitara elektryczna), Piotr Świętoniowski (klawisze), Andrzej Stagraczyński (bas) oraz inni wspaniali profesjonaliści: Michał „Bandaż” Bednarz (perkusja), Marta Sochal-Matuszyk (skrzypce), Jonasz Wiewiór (piano). Premiera cyfrowa EP planowana jest na 26 stycznia 2019 r.  Najprawdopodobniej już wtedy będzie można zakupić ją w sklepach Itunes i Spotify oraz innych platformach. Dwa promocyjne Single zostały wydane i można odsłuchać je w internecie ( link na stronę z utworem na górze strony do youtube), a więcej info na lukaszkindel.pl oraz facebook.com/lukikindel . Artysta skupia się aktualnie na promocji materiału i koncertach, aczkolwiek aktywnie działa w studio Uśmiech. 12 stycznia zagrał wraz z zespołem TAPE koncert w klubie Alive we Wrocławiu - zaś 13.01 z okazji WOŚP - w Legnicy w Akademii Rycerskiej - zareprezentował krótki repertuar.

Łukasz przysłał nam maila, którego treść podajemy:

"Chciałbym tylko jeszcze dodać krótką informację - mianowicie - na finalne brzmienie płyty duże znaczenie miała praca wokalna, którą prowadzę wspólnie z Pracownią Wokalną Agnieszki Justyny Szumiło - Niesamowitej śpiewaczki i nauczycielki,dzięki której doświadczeniu, zaufaniu i mobilizacji odkrywam sztukę wokalną na wielu jej poziomach Uśmiech OCZYWISTĄ RZECZĄ JEST TAKŻE - ŻE MOJE LATA EDUKACJI W V LO WPŁYWAŁY I OTWIERAŁY MNIE NA MOJĄ PASJĘ - ZA CO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ SZKOLE I CAŁEJ JEJ KADRZE ZA PODEJŚCIE DO NAUCZANIA I FINEZJĘ WYCHOWANIA !"

Łukaszu,

życzymy wielu sukcesów, a Twoją karierę będziemy obserwować z nadzieją na przeżywanie nowych i wspaniałych doznań artystycznych.