ANGIELSKI INACZEJ

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
28 kwietnia 2020

Insta.Ling

Od początku nauki zdalnej w niektórych klasach wprowadzono pilotażowo pracę na platformie InstaLing.

 

Czym jest Insta.Ling?

Insta.Ling jest stroną WWW do szybkiej nauki słówek....

Nauczyciel przydziela słówka z omawianego w szkole materiału, a uczniowie za pomocą Insta.Ling je ćwiczą. Platforma umożliwia wgląd w postępy i systematyczność pracy ucznia. Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia, umożliwia to skuteczne przyswajanie nowych słówek. Aplikacja pozwala również na odsłuchanie wymowy każdego słowa, przygotowanej przez profesjonalnego lektora. Sesje są krótkie, po każdej z nich zarówno uczeń, jak i nauczyciel otrzymuje raport.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania – jest dostępna on-line za pośrednictwem zwykłej przeglądarki internetowej. Dzięki temu można jej używać nie tylko w domu, lecz również na wyjeździe (na komputerach stacjonarnych, tabletach i telefonach komórkowych).

Ogromnie się cieszymy, że wielu uczniów naszej szkoły korzysta z aplikacji Insta.Ling. Z naszych obserwacji wynika, że uczący się z programem doskonale pamiętają większość słów pod względem znaczenia, pisowni oraz wymowy. W obecnej sytuacji dobrze wiedzieć, że uczniowie mają narzędzie mobilizujące ich do ćwiczenia systematyczności. Krótko mówiąc to naprawdę świetny program!

Zapraszamy pozostałych uczniów do skorzystania z jego dobrodziejstw.

Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.

Więcej na stronie: http://www.instaling.pl

 

Autor: I.P., J.L.Ś.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie instaling logo

    instaling logo