Ósmoklasiści - Młodzi Artyści - klasa plastyczna czeka na Was!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 maja 2020

Klasa artystyczna z pozoru wydaje się być zbiorem wstydliwych osób z zamiłowaniem do sztuki....

O sobie i swojej grupie mówią tak: "Poniekąd to prawda, uwielbiamy sztukę, dostrzegamy piękno we wszystkim, w każdym fragmencie ziemi, a pomysłów w głowie nam zdecydowanie nie brakuje, więc ten oto profil jest idealny, żeby realizować się artystycznie. Nasze lekcje oraz spędzanie czasu w szkole nigdy, przenigdy nie jest nudne. Szkoła z nami to przyjemność, a najbardziej zawdzięczamy to naszym nauczycielom, którzy są dla nas wręcz jak rodzina, a prowadzone przez nich lekcje są ciekawe i urozmaicone.

Na naszym profilu główną zachętą może również być to, że w ciągu roku szkolnego mamy naprawdę dużo wycieczek(nawet my musimy wyprostować nogi i odejść od sztalugi), nie tylko na obszarach Polski, ale również za granicę. Może wam się wydawać, że zaczniecie jeździć dopiero w drugim roku edukacji, otóż zdecydowanie nie. 

Pragę jeszcze dodać, że w naszej klasie „plastuchów wszyscy jesteśmy razem, wspieramy się, współpracujemy, pomagamy i nigdy się nie kłócimy. 


Pozostaje jedynie serdecznie zaprosić wszystkich Ósmoklasistów a artystyczną duszą do naszej klasy - humanistycznej z edukacją artystyczną. Zapraszamy!

Autor: J.L.Ś.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie paleta

    paleta