Organizacja uroczystości zakończenia roku szkolnego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
22 czerwca 2020

Kochani! Tegoroczna uroczystość będzie wyglądała nieco inaczej, niż zazwyczaj. Chcemy jednak spotkać się z Wami, pogratulować świetnych wyników i osiągnięć, wręczyć nagrody. Zapoznajcie się z harmonogramem zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

Ze względów bezpieczeństwa i dla zachowania wszystkich niezbędnych procedur, związanych z epidemą COVID, prosimy o zapoznanie się z harmonogramem i przestrzeganie zasad zachowania.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbędzie się w trzech turach na boisku szkolnym (część oficjalna i wręczenie nagród przez Dyrekcję Szkoły).:

8:30 – klasy II

10:00 – klasy I po gimnazjum (I AG, I BG, I CG, I DG, I EG)

11:30 – klasy I po szkole podstawowej ( I A, I B, I C, I D, IE)

 Wszyscy obecni wchodzą na teren szkoły w maseczkach i rękawiczkach. Zachowujemy odstęp 2 m od siebie, nie wolno zbijać się w grupki.

Po zakończeniu częsci oficjalnej wychowawcy przechodzą z klasami do dużych sal, w których możliwe jest zachowanie właściwych odstępów i zasad bezpieczeństwa. Przy wejściach do szkoły należy zdezynfekować ręce, następnie przemieszczać się według ustalonej procedury (określone wejście do szkoły - każda klasa wchodzi innym wejściem; przejście do dużej sali. W przypadku licznych klas, wychowawca dzieli klasę na dwie mniejsze grupy, pozostała część procedury pozostaje niezmimenna). W klasach należy zachować właściwy odstęp - przy 1 stoliku może przebywać 1 osoba.

Sale, w ktorych rozdane będą świadectwa (po przejściu każdej tury sale będą wietrzone i dezynfekowane):

sala nr 31 (w kolejnych turach ( I B, I BG, II B) - UWAGA ZMIANA

sala nr 25 (w kolejnych turach I A, I AG, II A) - UWAGA ZMIANA

sala nr 27 (w kolejnych turach (I E, I EG, II E)

sala nr 18 (w kolejnych turach (I C, I CG, II C)

sala nr 21 (w kolejnych turach ( I D, I DG, II D)

 W przypadku deszczowej aury, wychowawcy przejdą z klasami do dużych sal (wykaz sal z listą osób będzie zamieszczony wówczas przy wejściach do szkoły).

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zachować wszystkie zasady bezpieczeństwa, prosimy też o dyscyplinę i punktualność. Ci z Was, którzy nie będą mogli uczestniczyć osobiście, mogą odbierać świadectwa z sekretariatu. Wszystkim życzymy udanych, słonecznych wakacji!

Autor: J.L.Ś.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie rysunek

    rysunek