Jesteś tutaj: Start / Dyplomy, nagrody

Dyplomy, nagrody

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Film z Dolnośląskiej Gali Talentów organizowanej w naszej szkole

Jak pewnie wielu pamięta, w trakcie naszego dnia otwartego byliśmy organizatorem Dolnośląskiej Gali Talentów. Z pewnością są chętni by zobaczyć występy z tego wydarzenia, nie wszyscy mieli okazję by być tam osobiście. Wydarzenie to zostało poprowadzone w znakomity sposób przez Dominikę Kowalczyk i Przemysława Lipę. Autorem filmu jest Michał Zieliński.


3 kwietnia 2019
Grzegorz Majewski

Nasi w finale konkursu organizowanego przez Daimler-Benz

Gratulujemy ekpie prowadzonej przez profesor Małgorzatę Marczyk - Przemkowi Lipie, Dominice Kowalczyk oraz Karolinie Kułakowskiej. Dostali się do finału organizowanego przez światową firmę Daimler-Benz, znanej jako producent samochodów pod marką Mercedes. Świetna robota !!! Śmiech


29 marca 2019
Grzegorz Majewski
Przejdź do - Wydarzyło się...

Wydarzyło się...

20.04.2018 roku na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu doszło do finału konkursu filozofii klasycznej, w którym uczestniczyło ponad 500 osób z Dolnego Śląska, a do finału zakwalifikowało się 29 osób. Z naszej szkoły Ania Hołowińska uczennica klasy IIB. 

24 kwietnia 2018
Anna Gębska
Czytaj więcej o: Wydarzyło się...
Przejdź do - Aleksandra Cymbalak na eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”!

Aleksandra Cymbalak na eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”!

Eliminacje powiatowe XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” odbyły się 26 marca 2018 r. br. w siedzibie Państwowej Straży pożarnej w Legnicy, w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

10 kwietnia 2018
tekst i zdjęcia Krzysztof Kiełbasa
Czytaj więcej o: Aleksandra Cymbalak na eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”!
Przejdź do - NAGRODA OD SAMEJ PANI PREMIER - Wyróżnienie dla Ali Masojć z klasy 3c !!!

NAGRODA OD SAMEJ PANI PREMIER - Wyróżnienie dla Ali Masojć z klasy 3c !!!

Udało się!
Wiele godzin ciężkiej pracy, mnóstwo wyrzeczeń, 2 odwołane imprezy, 6 nieprzespanych nocy... ale warto było. Kilka dni temu, 30 listopada odebrałam z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty nagrodę - stypendium Prezesa Rady Ministrów. A do tego Pan Kurator, Roman Kowalczyk motywował nas do dalszej pracy przemową, którą na długo zapamiętamy. Pokazał, że pełniąc wysokie stanowisko nie trzeba być sztywniakiem, a dzieki niemu na naszych twarzach pojawiły się szerokie usmiechy, gdy posyłał w naszą stronę całusy dłońmi. Kto wie co jest większą nagrodą - to stypemndium, czy ten widok? Śmiech

7 grudnia 2017
Alicja Masojć
Przejdź do - Dyplom PTTK dla V LO za aktywność w turystyce i krajoznawstwie

Dyplom PTTK dla V LO za aktywność w turystyce i krajoznawstwie

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Legnicy 9 listopada 2017 roku zorganizowało spotkanie, poświęcone podsumowaniu działalności turystyczno-krajoznawczej szkół powiatu legnickiego. W spotkaniu naszą szkołę reprezentował prof. Krzysztof Kiełbasa. Miło nam poinformować, że V LO wyróżniono dyplomem za aktywny udział w imprezach turystycznych i krajoznawczych w minionym roku i w latach poprzednich.
Zapraszamy wszystkich chętnych do aktywnego uczestnictwa w przyszłych imprezach PTTK oraz do zdobywania odznak turystyki kwalifikowanej. Szczególnie zapraszamy do przygotowania pracy na Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczy PTTK „Poznajemy Ojcowiznę”. Szczegółowe informacje w wiadomości przesłanej przez dziennik internetowy, na stronie www.pttk.pl, www.infolegnica.pl oraz u prof. Krzysztofa Kiełbasy.

19 listopada 2017
Krzysztof Kiełbasa