W uroczystym otwarciu legnickiego SATYRYKONU wzięli udział uczniowie klas artystycznych V LO. To jedna z
najważniejszych imprez kulturalnych w Legnicy o światowej renomie. Młodzież legnickiego Heweliusza została wyróżniona jako współorganizatorzy tej cyklicznej imprezy o międzynarodowej skali.





