Bezpiecznych i Radosnych Wakacji!
Nadszedł upragniony czas wakacji! Za Wami miesiące wytężonej pracy, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń. Czas na zasłużony odpoczynek, beztroskę i wspaniałe przygody.
Niezależnie od tego, czy spędzacie ten czas aktywnie na rowerowych wycieczkach w górach, czy relaksując się w domowym zaciszu, pamiętajcie o najważniejszym: bezpieczeństwo zawsze jest na pierwszym miejscu.
-
Bądźcie ostrożni nad wodą, na górskich szlakach i na drodze.
-
Chrońcie się przed słońcem i pijcie dużo wody.
-
Dbajcie o siebie i bliskich, aby po wakacjach wrócić do szkoły w pełnej energii i z uśmiechem na twarzy.

Życzymy Wam fantastycznych, słonecznych i niezapomnianych wakacji pełnych radości!
