Praca semestru w klasie artystycznej – wyróżnienie dla martwej natury z kwiatami akryl na płótnie
W klasie artystycznej naszego liceum wyłoniona została praca plastyczna, która otrzymała tytuł „Pracy Semestru”. Wyróżnienie przyznano obrazowi, przedstawiającemu wazon z kwiatami – klasycznej martwej naturze, wykonanej z dużą starannością i wyczuciem kompozycji. Autorka pracy - uczennica klasy 2b Anisiia Hrytsenko, wykazała się umiejętnym operowaniem kolorem, światłem i fakturą, tworząc harmonijną kompozycję przyciągającą uwagę odbiorcy. Szczególne uznanie komisji zdobyło realistyczne oddanie detali kwiatów oraz subtelne ukazanie nastroju i estetyki przedstawionej sceny. Wyróżniony obraz jest efektem systematycznej pracy i rozwijania warsztatu artystycznego podczas zajęć plastycznych. Praca powstała w czasie pleneru plastycznego w miejscowości Mojesz koło Lwówka Śląskiego w czerwcu 2026 r.
Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszego rozwoju talentu oraz kolejnych artystycznych osiągnięć.

